Доброго дня!
🔹️Дякуючи нашим військовим на території Кам'янського району надзвичайних подій не сталося. Об'єкти критичної інфраструктури працюють в штатному режимі з урахуванням вимог воєнного стану.
🔸️Спільно з головами територіальних громад оперативно вирішуємо проблемні питання, які стосуються різних сфер життєдіяльності району, забезпечуємо нашим захисникам міцний тил, тримаємо на контролі соціальні питання.
❗️ На використання електроенергії нашої області доведено ліміти використання. Тому, якщо у вас з'явилось світло - продовжуйте його використовувати ощадливо, щоб не перевищити визначені для нашого району ліміти. Це убезпечить наш район від аварійних відключень.
ТРИМАЄМО ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФРОНТ!✊️
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ