Повідомлення про оприлюднення проєкту програми соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янського району на 2023 рік та звіту про СЕО проєкту даної програми
опубліковано 14 грудня 2022 року о 14:30

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ  КАМЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА 2023 РІК ТА ЗВІТУ ПРО СЕО ПРОЄКТУ ДАНОЇ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ КАМЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА 2023 РІК

 • Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий вигляд його змісту.

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янського району на 2023 рік.

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янського району на 2023 рік базується на аналізі основних показників і тенденцій соціально-економічного розвитку району у 2022 році та визначає мету, завдання та заходи економічного та соціального розвитку району на 2023 рік, виконання яких передбачає координацію спільних дій органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у співпраці з представниками бізнесу, науки та громадських організацій задля втілення єдиної державної регіональної політики розвитку району.

Основним інструментом реалізації завдань Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янського району на 2023 рік є виконання заходів районних цільових програм, розробка, затвердження та внесення змін до яких проводитиметься виключно з дотриманням вимог Бюджетного кодексу України та чинних законодавчих і нормативно-правових актів.

 • Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Кам’янська районна рада.

 • Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

Початок громадського обговорення проєкту документа державного планування Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янського району на 2022 рік та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янського району на 2022 рік проводиться у період з 15.12.2022 року по 13.01.2022року, включно (30 календарних днів).

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо).


Шляхом надання письмових зауважень і пропозицій до відділу економіки та агропромислового розвитку Кам’янської райдержадміністрації за адресою: 51909, Дніпропетровська обл., місто Кам’янське, вул. Затишна, будинок 3, або в електронному вигляді на електронну пошту: info@kam-rda.dp.gov.ua.

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

З урахуванням карантинних заходів громадські слухання не передбачені.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується проекту документа державного планування

Відділ економіки та агропромислового розвитку Кам’янської райдержадміністрації (51909, Дніпропетровська обл., місто Кам’янське, вул. Затишна, будинок 3, каб.413, електронна пошта:info@kam-rda.dp.gov.ua).

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій

Відділ економіки та агропромислового розвитку Кам’янської райдержадміністрації (51909, Дніпропетровська обл., місто Кам’янське, вул. Затишна, будинок 3, каб.413, електронна пошта: info@kam-rda.dp.gov.ua.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 календарних днів. у період з 15.12.2022 року по 13.12.2022 включно

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 • Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янського району на 2023 рік - відсутня.


Начальник відділу економіки та агропромислового розвитку

Кам’янської райдержадміністрації 

Наталія ПОЛІШКО


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux