Шановні сільські, селищні, міські голови, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати всіх рівнів!
Щиро вітаю вас з нагоди відзначення професійного свята – Дня місцевого самоврядування!
З перших днів повномасштабного російського вторгнення на територію України ви забезпечуєте виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади, сталу роботу комунальних підприємств, установ та організацій, які перебувають у сфері вашого управління, продовжуєте віддано і відповідально виконувати свої професійні обов'язки.
Вдячний вам за розуміння, всебічну допомогу та підтримку у вирішенні завдань у розбудові нашого району. За те, що ви дбаєте про розквіт об’єднаних територіальних громад та Кам’янського району в цілому.
Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування за вклад у його розвиток, високий професіоналізм та досвід, які завжди були прикладом для ваших наступників.
Наші спільні дії та праця наближають спільну Перемогу.
Бажаю Вам міцного здоров`я, добра і злагоди, твердості духу та впевненості у власних силах, поваги і вдячності від людей.
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ