Дніпропетровськгаз розповів малечі про газову безпеку
опубліковано 23 грудня 2022 року о 09:44

Сьогодні АТ "Дніпропетровськгаз" відновив традицію та зустрівся зі своїми найменшими споживачами! Сьогодні фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» провели майстер-клас для учнів перших-четвертих класів Кам’янського ліцею №23. Сертифіковані тренери Освітнього простору компанії Сергій Волокітін та Людмила Пузрова в ігровій формі розповіли дітям про правила безпечного використання газу у побуті. Перед новорічними святами та канікулами такі знання дуже важливі!

Хлопчиків та дівчаток проінформували: коли з’явився газ, як він потрапляє до домівок та познайомили із приладами, що виявляють витоки блакитного палива - сигналізатором і пристроєм дистанційної передачі даних 104.UA Smart для лічильників газу.

Найбільше школярів вразив спецтранспорт газовиків - аварійно-диспетчерський автомобіль. Вони із захватом грали роль працівників АДС: одягали каски, сиділи за кермом і вмикали сирену.

На пам'ять про зустріч спеціалісти Дніпропетровськгазу подарували школярам тематичні наліпки, смаколики та зробили спільне фото.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux