Доброго дня!
🔹️Зранку провели чергове засідання районного штабу територіальної оборони. ️Сьогодні наше спільне завдання - забезпечити максимально стабільну роботу об'єктів критичної інфраструктури, враховуючи виникнення екстрених ситуацій.
🔸️Обговорили замовлення та потреби наших військових, які надійшли протягом останнього тижня. Вдячний всім, хто долучається до їх виконання. Спільними зусиллями ми наближаємо нашу перемогу.
🔹️Розглянули низку питань забезпечення безперебійної роботи підприємств житлово-комунального господарства, які відповідають за життєзабезпечення населених пунктів в умовах воєнного стану в зимовий період.
🔸️Також розглянули ряд інших питань, за якими мною надані відповідні доручення керівникам установ та організацій району.
ПРАЦЮЄМО!💙💛
ПЕРЕМОЖЕМО!🇺🇦
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ