Вітаю всіх жителів Кам'янського району з Міжнародним днем волонтера!💙💛
Глибоко переконаний, що багато хто з нас протягом останніх років і майже всі, починаючи з 24 лютого, стали волонтерами - рятівниками, благодійниками, помічниками.
Незламні, мужні, сильні ви з перших днів війни за покликом серця разом с військовими захистили нашу Батьківщину. Нечувана хвиля волонтерського руху об'єднала кожного з нас.
З самого початку волонтери допомагали з матеріально-технічним забезпеченням українських захисників, формували і доставляли тисячі тон гуманітарної допомоги на території, де точились бої і місцеві мешканці залишились без засобів для існування, під розривами снарядів допомагали евакуювати мирне населення, були останньою надією на порятунок, надавали прихисток та допомагали облаштовуватись внутрішньо переміщеним громадянам. В найтяжчий місяць ворожої навали разом з нашими Збройними Силами ви відстояли Україну і продовжуєте свою нелегку роботу дотепер...
Прийміть безмежну шану і вдячність за вашу небайдужість, патріотизм, чуйність, доброту та співчуття.
Бажаю всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення на добрі справи, поваги та вдячності від людей, нашої близької Перемоги та миру!
Ми пишаємось своїми Героями!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ