Доброго дня!
🔹️Провели засідання районного штабу територіальної оборони. За інформацією керівників правоохоронних органів та ДСНС - ситуація на території району на ранок понеділка стабільна та контрольована, надзвичайних ситуацій не зафіксовано.
🔸️Під час засідання розглянули питання наявного стану споживання електроенергії побутовими та промисловими споживачами; встановлення, функціонування, облаштування в зимовий період "Пунктів незламності" на територіях громад; залучення додаткових джерел живлення для медичних та соціальних закладів.
🔹️Головні пріоритети роботи районного штабу територіальної оброни залишаються незмінними - підтримка обороноздатності Кам'янського району, допомога військовим та найбільш вразливим верствам населення, забезпечення стабільного функціонування критичної інфраструктури.
🔸️Також розглянули ряд інших питань, за якими мною надані відповідні доручення керівникам установ та організацій району.
❗️За інформацією ДТЕК, з 5 грудня ми повертаємося до стабілізаційних графіків відключень електроенергії.
ВДАЛОГО РОБОЧОГО ТИЖНЯ!💙💛
ПЕРЕМОЖЕМО!
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ