24 грудня ДТЕК Дніпровські електромережі повернув електропостачання у домівки 1,9 тисячі родин, які залишилися без світла через обстріли. Попри загрози фахівці продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, необхідною для нормального життя мешканців регіону.
Дніпропетровщина продовжує потерпати від російських обстрілів, які руйнують в тому числі електроінфраструктуру міст та сіл. Найбільш складна ситуація зберігається на півдні області, по якому ворог завдає щоденних ударів з окупованих територій.
Протягом минулої доби фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання 1 917 осель у 5 населених пунктах, що були знеструмлені через бойові дії.
Енергетики роблять все можливе, щоб максимально швидко усувати пошкодження. До робіт приступають відразу щойно отримують дозвіл та доступ до місця пошкодження від ЗСУ та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Без світла наразі залишається ще близько 140 родин. Енергетики працюють, щоб якнайшвидше їх заживити.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: сайт, соцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, чат-боти Viber та Telegram.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.