Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання у 3 населених пунктах на півдні області після обстрілів 8 квітня. Станом на ранок вівторка світло повернули в усі 6 тисяч домівок. Попри загрози фахівці продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, необхідною для нормального життя жителів регіону.
Агресор продовжує тероризувати південь Дніпропетровщини, щоденно проводячи атаки дронами та артилерією. Це призводить до пошкодження енергетичних об'єктів та знеструмлення жителів. Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі лагодять пошкоджені ворогом лінії та обладнання та роблять усе можливе для того, аби повернути електропостачання в найкоротші терміни. Роботи проводять, щойно отримують дозвіл на виконання ремонтів від ДСНС та ЗСУ.
За добу, 8 квітня, енергетикам вдалося поновити роботу електроліній у 3 населених пунктах Дніпропетровщини, що були пошкоджені в результаті обстрілів. Світло повернули у домівки усіх 6137 родин, які були знеструмлені.
Якщо у вас зникла електрика – просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Ми зробимо все можливе, щоб оперативно повернути вам світло. Для зв'язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: чат-боти Viber та Telegram, сайт, соцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.