Дорогі нацгвардійці!
Сьогодні Ви зустрічаєте професійне свято на бойовій варті, як і вісім років тому, коли нацгвардія була створена в бойових умовах.
Ви захищаєте територіальну цілісність держави, охороняєте мир та спокій на вулицях міст та селищ, приходите на допомогу людям, що опинилися в біді.
Бажаю всім нам перемогти ворога та повернутися до мирного життя!
Дякую за Ваше бездоганне служіння українському народу!
З Днем Національної гвардії України!
Слава Україні!
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ