В День захисників і захисниць України взяв участь у відкритті Меморіалу пам’яті на території Дніпровського державного технічного університету.
Його студенти, викладачі, випускники завжди ставали в стрій задля захисту нашої Батьківщини.
Є ті з них, хто навіки залишився в пам'яті своїх колег та друзів... хто не здійснив своїх планів та мрій... хто перервав на злеті життя...
Їхній подвиг — це безцінна жертва заради свободи, незалежності та майбутнього нашої держави. Кожне ім’я, викарбуване тут, є символом незламності, мужності та жертовності. Вони пішли, але залишили по собі глибокий слід. Це слід у нашій історії, у нашій пам'яті, у наших душах.
Імена Героїв нагадують нам про силу духу та незламність нашого народу, надихають нас продовжувати боротьбу, кожен на своєму фронті, задля нашої спільної мети — вільної, сильної та незалежної України!
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА ГЕРОЯМ!
СЛАВА УКРАЇНІ!





Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ