В районі відбулися заходи приурочені до Дня місцевого самоврядування
Кам’янська райдержадміністрація, опубліковано 07 грудня 2022 року о 16:22

З нагоди Дня місцевого самоврядування взяв участь в урочистих заходах, які відбулися в залі засідань Кам’янської міської ради.

Привітав зі святом представників депутатського корпусу, працівників і ветеранів Кам'янської міської ради.

Висловив слова вдячності за тісну співпрацю у вирішенні економічних питань розвитку Кам’янського району, посиленні його обороноздатності, підтримку та фінансову допомогу в реалізації соціально-значущих проєктів, спрямованих на підвищення якості життя населення і захист громадян, за увагу та милосердя до людей, які вимушені були втікали від обстрілів та пекла війни і знайшли в м. Кам’янському свій другий дім та вручив відзнаки Дніпропетровської обласної ради і Кам’янської районної військової адміністрації.

Кращі представники місцевого самоврядування також отримали від Кам’янського міського голови Андрія БІЛОУСОВА відзнаки Кам’янської міської ради.

Чудовий настрій учасникам свята своїми піснями подарував ансамбль «Мальви».

Продовжуємо спільно працювати задля добробуту людей, розбудови Кам’янського району та найскорішої Перемоги!

 

Начальник районної військової адміністрації

Олег ГАПІЧ

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux