Привітали наш батальйон ТрО з Днем Збройних Сил
Кам’янська райдержадміністрація, опубліковано 06 грудня 2022 року о 20:04

Зі святом - Днем Збройних Сил України вітали наш батальйон територіальної оборони Кам’янського району, який наразі виконує бойові завдання на сході країни.

За місцем дислокації батальйон відвідали: заступник голови райдержадміністрації Олег КАРНАЦЬКИЙ, Кам’янським міський голова Андрій БІЛОУСОВ та Верхньодніпровський міський голова Геннадій ЛЕБІДЬ.

Нагородили наших бійців відзнаками Кам’янської районної військової адміністрації та Кам’янської міської ради.

Також під час зустрічі передали воїнам продукти харчування, комплекти теплого одягу, карімати, спальники та смаколики.

На засіданні штабу територіальної оборони винайдемо можливість задовольнити їхні потреби та побажання, які вони висловили під час зустрічі, в найкоротший термін.

Наші хлопці незламні та впевнено наближають перемогу.

Пишаюся Вами!


Начальник районної військової адміністрації

Олег ГАПІЧ

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux