Понад 1,8 тисячі осель заживили на Дніпропетровщині енергетики ДТЕК після останніх обстрілів
опубліковано 02 серпня 2024 року о 17:10

За минулу добу аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повернули світло у домівки понад 1,8 тисячі родин у 3 населених пунктах регіону, які зазнали ворожих атак. Попри загрози фахівці продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, необхідною для нормального життя мешканців регіону. 

1 серпня Дніпропетровщина знов була під ударом ворожих БпЛА та артилерії. Внаслідок обстрілів було пошкоджено об’єкти електромереж та знеструмлено майже дві тисячі родин на півдні області.

Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі приступили до відновлення щойно отримали дозвіл ЗСУ та ДСНС. За добу світло повернули у 1867 знеструмлених осель у 3 населених пунктах.

Без світла залишається ще 26 домівок. Їх заживлять протягом дня.

Якщо у вас зникла електрика – просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Ми зробимо все можливе, щоб оперативно повернути вам світло. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: чат-боти Viber та Telegram, сайт, соцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux