Сьогодні після ранкового засідання штабу територіальної оборони та прийняття відповідних рішень провів нараду з керівниками відділів райдержадміністрації.
Поставлені завдання начальником обласної військової адміністрації Сергієм ЛИСАКОМ Кам’янській районній військовій адміністрації доведені до виконання відповідальних працівників райдержадміністрації.

Продовжуємо працювати над забезпеченням обороноздатності району, допомогою Збройним Силам, реалізації рекрутингової кампанії «Гвардія наступу», захистом наших мешканців, забезпеченням безперебійної роботи «Пунктів незламності», об’єктів енергозабезпечення та життєдіяльності району.

Також на постійному контролі перебувають питання проходження опалювального сезону, стан споживання електроенергії побутовими та промисловими споживачами, умови дотримання встановлених лімітів.
Завдячуючи Збройним Силам України, які мужньо захищають територіальну цілісність України та її суверенітет, ми маємо змогу забезпечити надійний тил, продовжити приймати внутрішньо переміщених осіб та тримати економічний сектор.
Всім керівникам відділів райдержадміністрації поставлено завдання відповідно до напрямків їх роботи та визначено строки щодо їх виконання.

Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ