Енергетики ДТЕК повернули світло після обстрілів у 2300 осель на півдні Дніпропетровщини
опубліковано 07 лютого 2025 року о 08:34

За останню добу аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для 2,3 тисячі родин, чиї домівки яких були знеструмлені через ворожі атаки. Попри загрози фахівці продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, необхідною для нормального життя мешканців регіону.

Дніпропетровщина продовжує потерпати від ворожих атак, що руйнують інфраструктуру міст і сіл. Найскладніша ситуація залишається на півдні області, який перебуває під постійними ударами з тимчасово окупованих територій.

Енергетики роблять все можливе, щоб максимально швидко усувати пошкодження після обстрілів. До робіт приступають відразу щойно отримують дозвіл та доступ до місця пошкодження від ЗСУ та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За останню добу фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання ще для 2300 родин. Наразі знеструмленими залишається близько 80 осель. Енергетики працюють, щоб найскоріше їх заживити.

Якщо у вас зникло світло, повідомте про це через офіційні канали зв’язку ДТЕК Дніпровські електромережі:

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux