Дніпропетровськгаз: стоїмо на сторожі газового фронту
опубліковано 18 березня 2022 року о 21:47

Днями у Павлоградському відділенні Дніпропетровськгазу бригада аварійно-диспетчерської служби провела роботи з відновлення газопостачання для мешканців. Між двома населеними пунктами регіону був пошкоджений підземний сталевий газопровід унаслідок проведення земельних робіт. Швидке реагування та згуртованість нашої бригади дозволили за короткий проміжок часу відновити газопостачання для більше ніж 100 побутових споживачів. У їхніх оселях знову тепло та затишно, а отже - це ще одна перемога для нас! 

Ситуація в регіоні під пильним контролем бригад АДС Дніпропетровськгазу, які 24/7 злагоджено працюють аби якнайшвидше виправити аварійну ситуацію. Тому просимо підтримати «економічний фронт» та сплачувати за розподіл газу. Ці кошти критично необхідні для підтримки роботи газопроводів, газового обладнання, а отже - для обігріву кожної сім’ї на Дніпропетровщині та приготування гарячої їжі. Тим паче - комісія при сплаті через сервіси 104.ua відсутня. 

Переможемо разом! Слава Україні та ЗСУ!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux