Навколишнє середовище, яке ще називають довкіллям, є основою нашого життя. Ліси, річки, ґрунти — все це забезпечує нас чистим повітрям, питною водою, здоровими продуктами харчування. Проте в своїй діяльності ми зазвичай нехтуємо інтересами довкілля, і це призводить до того, що воно стає все більш забрудненим і виснаженим. Щоб спонукати людей до розуміння екологічних проблем та залучити до активних дій щодо збереження природи, в Україні щороку в третю суботу квітня відзначається День навколишнього середовища, або День довкілля. Ця подія відзначається конкретними заходами — висадженням дерев, прибиранням сміття, очищенням водойм та іншими корисними справами.
У 2025 році День довкілля відзначається 19 квітня. Кам’янська районна державна адміністрація закликає долучитися до проведення заходів з благоустрою і внести свій посильний внесок для покращення естетичного та санітарного стану територій, об’єктів масового відпочинку населення, ліквідації стихійних сміттєзвалищ та засмічень, озеленення територій. Тож, не залишайтеся байдужими і хай День довкілля буде приводом взяти участь в екологічних заходах протягом квітня на території населеного пункту де мешкаєте.
Спільними зусиллями зробимо внесок в наше майбутнє і майбутнє наших дітей!