Вранці 6 вересня після російської атаки без світла залишилися Нікополь та Марганець, а також частина Нікопольського району. Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі роблять все можливе, щоб якнайшвидше забезпечити міста та села електроенергією.
Дніпропетровщина продовжує зазнавати ворожих атак, через що регулярно пошкоджуються електромережі, а мешканці області лишаються без світла. Вранці 6 вересня після чергового обстрілу було знеструмлено міста Нікополь та Марганець, а також частину Нікопольського району. Разом – 7 населених пунктів.
За минулу добу фахівцям ДТЕК вдалося поновити електропостачання для 5252 родин регіону, домівки яких були знеструмлені через обстріли напередодні.
Якщо у вас зникла електрика – просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Ми зробимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути вам світло. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: чат-боти Viber та Telegram, сайт, соцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.