Вітаю всіх вогнеборців з нагоди відзначення професійного свята - Дня пожежної охорони України!
Щодня ви вступаєте у двобій з вогняною стихією, ризикуючи власним здоров’ям, рятуючи людські життя, доводите безмежну відданість обраній справі, свій високий професіоналізм та силу духу.
Висловлюю щирі слова вдячності за вірність обов’язку, мужність, героїзм та самопожертву.
Бажаю вам міцного козацького здоров’я, Божого захисту, злагоди і достатку у ваших оселях!
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ