Доброго ранку!
🔹️Спільно з військовими та силовими структурами продовжуємо працювати над посиленням заходів безпеки у громадських місцях, зміцненням обороноздатності району, сприяти проведенню мобілізаційних заходів.
🔸️В районі постійно проводяться штабні тренування, відпрацьовуються та вдосконалюються всі можливі алгоритми дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.
❗️Нагадую, що залишилось менше місяця, щоб військовозобовʼязані виконали норму закону та уточнили облікові дані.
Це можливо зробити у територіальних відділах ТЦК та СП, за допомогою мобільного застосунку "Резерв+", через Центр надання адміністративних послуг.
💡️Продовжуємо ощадливо споживати електроенергію, допомагаємо нашій державі втримати енергетичний фронт!
ТРИМАЄМО СТРІЙ!💙💛
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ