Доброго ранку!
🔹️Сьогодні проведемо чергове засідання районного штабу територіальної оборони, під час якого визначимось з завданнями на наступний тиждень, заслухаємо звіти щодо соціально-економічного розвитку територій, виконання бюджетів місцевими радами, інформацію про безпекову ситуацію в громадах, проаналізуємо стан функціонування об’єктів цивільного захисту.
🔸️Відпрацюємо питання матеріально-технічного забезпечення військових підрозділів ЗСУ, зміцнення обороноздатності району, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, захисту об'єктів енергетичної інфраструктури, виконання поставлених мобілізаційних завдань, проаналізуємо роботу військово-лікарських комісій.
🔹️Також розглянемо інші питання життєдіяльності району, згідно з якими мною будуть надані доручення керівникам установ та організацій за відповідними напрямками роботи.
ПРАЦЮЄМО!💙💛
ПЕРЕМОЖЕМО!
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ