Сьогодні за дорученням начальника районної військової адміністрації Олега ГАПІЧА заступник голови райдержадміністрації Олег КАРНАЦЬКИЙ у режимі ZOOM-конференції провів нараду з відповідальними особами органів місцевого самоврядування з питань цивільного захисту.
Основними питаннями що стали темою обговорення – функціонування і використання за призначенням об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, а також цілодобова робота Пунктів незламності в осінньо-зимовий період.
Наразі райдержадміністрацією було проведено вибіркові перевірки цих об’єктів в територіальних громадах району. Наголошено на вжитті термінових заходів щодо усунення недоліків та додаткового покращення стану їх утримання і експлуатації.
Учасникам наради рекомендовано терміново провести роз’яснювальну роботу з балансоутримувачами щодо неухильного дотримання чинного законодавства у питаннях технічних вимог до облаштування захисних споруд цивільного захисту та в разі порушень вимог нормативно-правових актів щодо їх функціонування залучати правоохоронні органи.
Також було зазначено, що Пункти незламності повинні мати все необхідне матеріально-технічне забезпечення, аби під час блекауту або інших надзвичайних подій жителі могли підзарядити гаджети, зігрітися та відчувати себе в безпеці.

Кам’янська районна військова адміністрація