Доброго вечора!
🔹️Ситуація на території Кам'янського району залишається стабільною.
💔Черговий терористичний акт росії...
Знову багатоповерхівка...
Знову нестерпні біль і лють...
🙏Тримайся, Кривий Ріг...
Висловлюю щирі співчуття всім, хто втратив сьогодні своїх рідних та близьких...
Світла пам'ять маленькому ангелу...
🙏 Молімося за постраждалих, швидкого одужання пораненим.
Винні будуть покарані.
Ми все здолаємо і обов’язково ПЕРЕМОЖЕМО!
❗️Вкотре наголошую – дотримуйтеся правил безпеки під час повітряної тривоги.
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ