Доброго вечора!
🔹️ Всі актуальні питання життєдіяльності тримаємо на щоденному контролі. Спільними зусиллями будуємо подальші плани розвитку району.
🔸️ Пам’ятаймо найголовніше. Перемога – наша основна мета, тому всі сили покладаємо для її досягнення.
❗️Нагадую про необхідність дотримуватись вимог комендантської години та не нехтувати попередженнями про повітряні тривоги.
ВІРИМО В НАШИХ ЗАХИСНИКІВ!💙💛
ПЕРЕМОЖЕМО!
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ