Доброго вечора!
🔹️ День в районі минув відносно спокійно.
🔸️Продовжуємо рухатись вперед. Допомога та підтримка військових залишаються пріоритетом.
🔹️Районна військова адміністрація спільно з профільними структурами продовжує координувати питання цивільного захисту, громадської безпеки, дотримання законності та правопорядку в громадах району.
❗️Не втрачаємо пильності, реагуємо на сигнали повітряної тривоги.
ТРИМАЄМО СТРІЙ!💙💛
ЛИШЕ РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ