Доброго вечора!
🔹️Ситуація на території району контрольована, надзвичайних подій не зафіксовано.
🔸️Всі об'єкти критичної інфраструктури працюють стабільно. Завдяки нашим спільним зусиллям та професіоналізму енергетиків часові проміжки без світла скорочуються.
🔹️Не забуваємо про інформаційну війну, яку веде проти нас ворог, - ретельно ставимось до повідомлень та їх джерел.
ТРИМАЄМО ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФРОНТ!💙💛
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ