Доброго дня!
🔹Ситуація на території Кам’янського району стабільна та контрольована, надзвичайних подій не зафіксовано.
🔸Попри всі сподівання ворога - продовжуємо працювати, підтримувати один одного, допомагати ЗСУ та наближати нашу Перемогу!
Сьогодні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Ми згадуємо мужність і незламність духу тих, хто ціною свого життя і здоров’я здолав найбільшу техногенну катастрофу 20-го століття.
З цієї катастрофи ми повинні винести лише один урок – в жодному разі вона не може повторитися знову!
Бажаю вам, шановні ліквідатори, міцного здоров’я і дякую за ваш подвиг!
ТРИМАЄМО СТРІЙ!💙💛
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!🇺🇦
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ