Доброго вечора!
🔹️На територіях населених пунктів ситуація стабільна, без надзвичайних подій.
🔸Працюють всі служби та надаються всі необхідні послуги.
🔹️На постійному контролі виконання завдань для сталого функціонування інфраструктурних об'єктів у надзвичайних умовах.
❗️Нашу область накрив рясний снігопад, який посилюватиметься. За інформацією Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області наразі дорожники обробляють та розчищають автошляхи державного значення. Заторів чи обмежень руху на них немає.
⚠️Шановні водії! Будьте уважними, дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режиму та не заважайте роботі спецтехніки.
ТРИМАЄМО СТРІЙ!💙💛
ПІДТРИМУЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ!🛡
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ