Доброго дня!
🔹️Ситуація на території району під повним контролем Збройних Сил України, надзвичайних подій не зафіксовано.
🔸️Зранку провели підсумкове засідання районного штабу територіальної оборони, проаналізували стан виконання завдань за тиждень.
🔹️Під час засідання розглянули питання щодо стану споживання електроенергії побутовими та промисловими споживачами, функціонування та облаштування "Пунктів незламності" на територіях громад.
🔸️Також проаналізували показники завершення бюджетного року в розрізі громад, рівень та якість надання адміністративних і соціальних послуг населенню, роботу освітніх закладів в умовах воєнного стану, допомогу внутрішньо переміщеним особам.
ВІРИМО В ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ!💙💛
ПЕРЕМОЖЕМО!
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ