Добрий день!
✅В районі все під контролем. Ситуація стабільна.
✅Житлово- комунальні послуги населенню надаються.
Продовжуємо жити та працювати в умовах воєнного стану.
🤝Велика вдячність військовим, правоохоронцям, силам територіальної оборони, рятувальникам за те, що цілодобово стоять на варті нашого спокою!
Начальник районної військової адміністрації
Олег ГАПІЧ